Громадянам України

Ентоні Девіс полагодив зуби?

Проміжок між зубами Ентоні Девіса був помітним і сприяв його унікальній усмішці. Хоча деякі люди сприймають природні недоліки, Девіс вирішив змінити свою посмішку за допомогою косметичної стоматології. Девіс пройшов стоматологічну процедуру під назвою дентальний зв’язок, щоб закрити щілину між передніми зубами.

Пер Рейд, Девіс у березні переніс операцію на коліні, а також мав справу з розірваною губою на лівому плечі, яка не потребувала операції.

Арнольд Шварценеггер з'явився на сцені в образі бодібілдера з прогалиною в усмішці. Колишній губернатор Каліфорнії мав місце в усмішці, але в якийсь момент протягом десятиліть своєї кар'єри він її закрив.

Окрім його дивної та унікальної звички гризти капу на лінії штрафного кидка (мабуть, тому що він краще грає без капи), Між верхніми центральними різцями Каррі є проміжок між зубами. Його нижні зуби також можуть потребувати допомоги ортодонтів, оскільки вони здаються кривими.

ЛОС-АНДЖЕЛЕС — Ентоні Девіс загострилася травма лівого ока і був виключений з другого тайму поразки Лос-Анджелес Лейкерс від Міннесоти Тімбервулвз з рахунком 127-117 у неділю. Наприкінці першої чверті форвард «Вовків» Кайл Андерсон ненавмисно вдарив Девіса по обличчю, коли він забив після підбору в атаку.

Він посів 40-е місце в списку найбільш високооплачуваних спортсменів світу за 2023 рік із загальним орієнтовним річним доходом у 48 мільйонів доларів. І хоча офіційна сума грошей, яку має Девіс на своє ім’я, невідома громадськості, Звітні видання, включно з Yahoo Finance, назвали його чистий капітал у 130 мільйонів доларів у 2023 році.