Громадянам України

Хто був капітаном команди «Саутгемптон» у 2013 році?

«Саутгемптон» продовжував натискати, коли Рікі Ламберт і Морган Шнайдерлін користувалися шансами, а на 19-й хвилині з мертвої точки було виведено капітана Адам Лаллана отримав власний навіс від Стівена Девіса після помилки в обороні та забив м’яч, зробивши 1:0 і свій перший гол у сезоні.

Незважаючи на те, що в 2011 і 2012 роках «Саутгемптон» поспіль підвищувався по службі, менеджер Найджел Едкінс був звільнений у січні 2013 року, а клуб посів 15 місце в таблиці Прем’єр-ліги, і його замінив колишній бос «Еспаньйол». Маурісіо Почеттіно.

капітан Джон Террі. Гра закінчилася рівномірно: «Тоттенхем» вийшов вперед через гол Гілфі Сігурссона на 19-й хвилині, а «Челсі» зрівняв рахунок зі стандартного удару Хуана Мати, який головою забив капітан «Челсі». Джон Террі на 65-й хвилині.');})();(function(){window.jsl.dh('YPK4ZueGNbDakPIPqtmZgQk__21','

2014–15 ФК «Саутгемптон» сезон

Сезон 2014–15
МенеджерРональд Куман
СтадіонСтадіон Сент-Мері
Прем'єр-ліга7-й
Кубок АнгліїЧетвертий тур

Окрім Прем’єр-ліги 2016–17, клуб також брав участь у Кубку Англії, Кубку EFL та Лізі Європи УЄФА. Сезон був єдиною кампанією клубу з тренером Клод Пюель, який змінив Рональда Кумана 30 червня 2016 року.

Найуспішніші менеджери з точки зору трофеїв і відзнак: Ернест Арнфілд, з яким клуб п'ять разів вигравав Південну футбольну лігу та один раз дивізіон 1A Західної футбольної ліги; і (з початку ери Футбольної ліги), за відсотком перемог, Найджел Адкінс.