Громадянам України

Хто зі шведів виграв Стокгольмський марафон?

Кароліна Вікстрем і Ебба Тулу Чала Чемпіон Швеції з марафону. Кароліна Вікстрьом виграла своє четверте золото SM у марафоні. Це було золото SM у марафоні для Кароліни Вікстрем з Упсали та Ебби Тулу Чали з Keep Up RC, які виграли змагання SM на Стокгольмському марафоні. 1 червня 2024 р.

Марі Седерстрьом-Лундберг виграла 25-й випуск Стокгольмського марафону. Таким чином, вона належить до ексклюзивного квартету, який тричі вигравав гонку. Раніше три перемоги здобули Еві Палм і дві норвежки Інгрід Крістіансен і Грете Кіркеберг.

З 18 396 бігунів, які стартували на цьогорічному Стокгольмському марафоні, приблизно 17 000 дійшли до фінішу. Це те, що сказав операційний менеджер Девід Фріделл у суботу ввечері, коли гонка закінчилася. Близько 15 людей довелося госпіталізувати швидкою допомогою. – У більшості випадків люди були повністю сформульовані.

Стокгольмський марафон 2024 б’є рекорд. Зірка дискусія Даніель Столь розпочав Стокгольмський марафон о 12.00. Народне свято було загальним на старті на Lidingövägen біля стадіону та вздовж 42-кілометрової траси. Понад 23 000 було зареєстровано, а трохи більше 19 000 отримали свої номерні знаки.

Призові гроші на 10 000 шведських крон, 6 000 шведських крон і 4 000 шведських крон отримують перші, другі та треті найшвидші бігуни в жіночому та чоловічому класах.

Реєстраційний внесок: Початкова ціна та найкраща ціна в період з 1 по 9 червня: 945 шведських крон. 10 червня – 25 серпня: реєстрація закрита. 26 серпня – 13 жовтня: 1095 шведських крон.