Громадянам України

Коли був день відкриття бейсболу в 2014 році?

Сезон Вищої бейсбольної ліги 2014 року розпочався 22 березня на Sydney Cricket Ground у Сіднеї, Австралія, між Los Angeles Dodgers та Arizona Diamondbacks. Північноамериканська частина сезону почалася 30 березня і завершилася 28 вересня.

«Енджели» виграли гру за 13 подач, 3–1. Була зіграна найдовша гра в день відкриття в історії вищої ліги 5 квітня 2012 року між «Клівленд Індіанс» і «Торонто Блю Джейс».. Гра, що проходила на Клівлендському Прогресив Філд, завершилася перемогою «Блю Джейс» над «Індіанами» з рахунком 7–4 за 16 подач.

Відбувся перший день відкриття, а також перша гра в Національній лізі 22 квітня 1876 року. Бостон переміг Філадельфію Атлетикс з рахунком 6-5 на Джефферсон Стріт Граундс у Філадельфії.

Був увімкнений найхолодніший домашній відкривач 14 квітня 1962 року, на столичному стадіоні. З високою температурою лише 34 градуси та поразкою 12-5 від Los Angeles Angels, можна з упевненістю сказати, що вболівальники Twins, ймовірно, були дуже нещасними того дня.

На чолі з Вандером Франко та Ренді Арозареною Рейс увійшов 14 квітня з 13 перемог поспіль, зрівнявши 1982 Atlanta Braves і 1987 Milwaukee Brewers за найдовшою переможною серією, яка відкриває сезон MLB.

Не одна година і 51 хвилина. П'ятдесят одна хвилина. Увімкнено 28 вересня 1919 рЗа п’ять днів до того, як «Цинциннаті Редс» зустрілися з «Чикаго Вайт Сокс» у сумнозвісній Світовій серії, пошарпаній азартними іграми, «Нью-Йорк Джайентс» перемогли «Філадельфію Філліс» у Нью-Йорку з рахунком 6:1 у першій грі подвійного матчу – за 51 хвилину.